Názov filmu: ZÓNA A
Rok vydania: 1985
Vyrobila: ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZIA BRATISLAVA
Réžia: M.HANZLÍČEK
Účinkovali:
PETER SCHREDL, JAROSLAV LEDERLEITNER, PETER HURTIG, SVäTOZÁR KORBEL, BRAŇO ALEX a iný...
Popis:
Film bol odvysielaný, až po revolúcii lebo nebol "vhodný pre socialistickú mládež". Je to vlastne sociálny dokument, ktorý hovorí o druhej strane tejto punkrockovej skupiny, o tej civilnej strane. Majú tu klipy na 4 pesničky.


Názov filmu: IBA DEŇ
Rok vydania: 1988
Produkcia: ČESKOSLOVENSKO
Réžia: Michal Ruttkay, Kvetoslav Hečko a Vladimír Štric
Hrajú:
Pavel Zedníček, Miroslav Donutil, Jaro Filip
Popis:
Poviedkový film rozprávajúci o osudoch bývalých členov bigbítovej kapely, ktorú zakázali. Tri poviedky Bicie, Basa a Gitara predstavujú postupne troch kamarátov, ktorí vymenili hudbu za obyčajné zamestnania a snažia sa v živote uspieť. Dohodnú, že navštívia štvrtého člena skupiny, ktorý je v psychiatrickej liečebni a zahrajú si v starom zložení. V čase svojho vzniku bol film Iba deň hodnotený ako autentická výpoveď o životnom pocite generácie, ktorá dospievala v šesťdesiatych rokoch a dozrievala počas normalizácie. Neodmysliteľnou súčasťou filmu je samozrejme hudba. Michala Pavlíčka dopľňajú v čase vzniku filmu mladé kapely Bez ladu a skladu a Zóna A.

Názov filmu: NEZMENÍM SA!
Rok vydania: 1989
Vyrobila: ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZIA BRATISLAVA
Réžia: P.SEDLÁK
Účinkovali:
PETER SCHREDL, JAROSLAV LEDERLEITNER, PETER HURTIG, ĽUDOVÍT GÁLKA , BRAŇO ALEX a iný...
Popis:
2 Film o Zóne A, taktiež skončil v trezore ŠtB. Odviselaný bol v roku 1990 Aj tu má Zóna klipy na 4 pesničky. Vo filme vypovedajú o Zóne ľudia zo života, ktorí k nej majú "celkom blízko."