(21.05.2003)
Inflagranti Records
(od: www.frenky.sk)

Inflagranti Records je vydavateľstvo a distribúcia nekomerčných titulov. Ponúka vyše tristo CD - punk, oi!, new wave, powerpop... Okrem toho ide u Inflagranti Records zoženiete všetky artefakty týkajúce sa slovenskej punkovej top legendy Zóna A.

Môžete si objednať jednotlivé albumy Zóny, napríklad reedíciu debutu Potopa na CD i MC (aj s bonusmi) - ďalej dvojku Nie je to tak zlé z roku 1993 - v, či počin vydavateľstva Inflagranti Records Nech žijeme! obsahujúci 22 starých dobrých demonahrávok. Ďalej sú to tričká, nášivky, rarity...

Prečo práve Zóna A? Odpoveď je jednoduchá, „šéfom“ Inflagranti Records je jej líder, spevák Koňýk. BTW, zviera nesúce toto pomenovanie sa nachádza aj v logu :-))

No nielen Zóna A, ale aj desiatky iných (slovenských, českých i zahraničných) titulov, často inak nezohnateľných, ponúka Inflagranti Records. Zoznam je poskytovaný bezplatne, platba je možná nielen zo Slovenska, ale aj z Českej republiky.

Podrobnosti sa dozviete cez e-mail: konyg@globtelnet.sk, alebo aj na adrese: Peter Schredl, Jelenia 14, 811 05 Bratislava.

 Hore | Späť